Pabianice

Młodzieniaszek Park

Opis Inwestycji

MŁODZIENIASZEK PARK W Pabianicach będących sypialnią Łodzi, przy ul. Szpitalnej 2 powstanie pięć budynków wielorodzinnych, doskonale wpisujących się w istniejącą przestrzeń miejską. Założenie projektowe Młodzieniaszek Park polega na zastosowaniu prostych, minimalistycznych form bryłowych i skontrastowanie ich z otaczającą naturą. Elementami charakterystycznymi budynków będą uskoki tarasowe kształtujące dynamiczną ekspozycję mieszkań. Dodatkowym atutem inwestycji jest dostęp do zrewitalizowanego parku z pięknym starodrzewiem, który będzie miejscem relaksu i wypoczynku dla mieszkańców osiedla. Wjazdy do garaży podziemnychzostaną usytuowane w skrajnych częściach budynków, dzięki czemu zostanie wydzielona strefa dla ruchu pieszego wolna od samochodów. W inwestycji będą znajdowały się również lokale usługowe na poziomie parteru.

O projekcie

W projekcie będzie znajdowało się 245 mieszkań od 33 m2 do 100 m2. W hali garażowej zaplanowano około 250 miejsc postojowych. Oprócz nich w podziemiu będą komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne związane z inwestycją oraz ogólnodostępna dla mieszkańców rowerownia.

Obraz - 5lN320s6pkgqUCtfg4jVQD7FVX0Drk3Yci9uqbtINwuGM.jpg
Obraz - J5U9MbSSWH3VZYMBBMY0J1rmmIxIPUtJL5WFLvmj23JGT.jpg

Wyślij wiadomość

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu kontaktowym.

Dane osobowe podane przez Państwa w formularzu kontaktowym przetwarzane będą na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Lokalizacja biura sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.